NUK  • Freestyle Video

NUK Соска - пустушка Freestyle

  • Інноваційний загубник з вентиляційними отворами
  • Дуже ніжна по відношенню до шкіри *
  • Форма NUK ідеально підходить до щелепи дитини
  • Силіконова соска, загубник анатомічної форми з кільцем
  • Кольори в асортименті
  • 1 шт. в упаковці, випускається в трьох розмірах: 0 - 6 міс., 6 - 18 міс., 18 - 36 міс.

  • 7-44 m


Приємні відчуття для ніжної шкіри вашого малюка: NUK Соска-пустушка Freestyle ніжна по відношенню до шкіри завдяки своєму інноваційному загубнику, що забезпечує надходження повітря до шкіри під час смоктання. До того ж ці соски-пустушки дуже милі.

Дуже ніжна по відношенню до шкіри *
Відмінною особливістю нового загубника є великі вентиляційні отвори. Ці отвори зменшують контакт шкіри з загубником, так як менша площа загубника стикається зі шкірою, і пропускають повітря, коли дитина смокче соску-пустушку. Завдяки цьому на обличчі малюка не залишається замятін, які зазвичай виникають, коли дитина довго смокче соску-пустушку і під загубником накопичується слина. Звичайно, загубник NUK Соски-пустушки Freestyle має анатомічну форму і чудово підходить до личика вашої дитини.

Практична
NUK Соска-пустушка Freestyle має вузьке кільце, до якого можна прикріпити, наприклад, кліпсу для сосок-пустушок з ланцюжком. Стриманий дизайн кільця прекрасно підходить до дизайну соскі- пустушки.

Форма NUK ідеально підходить до щелепи дитини - для здорового розвитку ротової порожнини
Сплощена силіконова соска повторює форму соска материнських грудей в момент годування, залишаючи досить простору для здійснення природних смоктальних рухів. Опукла частина соски-пустушки прекрасно пристосовується до неба, а плоска частина зменшує тиск на щелепу. Тому NUK Соска-пустушка Freestyle, як і всі соски-пустушки NUK Soothers, тренує щелепу, небо, язик та губи і сприяє здоровому розвитку ротової порожнини.

Ось чому мами кажуть *
"Соска-пустушка прекрасно підходить до лиця мого малюка!" - Так вважають 92% мам, що протестували NUK Соску-пустушку Freestyle до її випуску на ринок. 88% мам оцінили соску-пустушку як "дуже ніжну по відношенню до шкіри", а 86% вважають її "інноваційної".

NUK Соска-пустушка Freestyle - приємна зовні і делікатна по відношенню до ніжної дитячої шкірі!

* Джерело: Вивчення споживчого попиту серед 100 мам, Німеччина 08/2012