NUK
NUK Trendline Дісней Соска-пустушка Вінні Пух/Латекс

 • Форма NUK ідеально підходить до ротової порожнини дитини
 • Загубник анатомічної форми виготовлений з високоякісного синтетичного матеріалу
 • Соска з латексу
 • 1 шт. в упаковці

  • 7-26 m

  Коли малюки починають брикатися, хапати все навколо, піднімати голівку і смоктати соску-пустушку, все це має велике значення для їх повсякденному житті, тому що м'язи їх ніг, рук, спини і навіть особи повинні розвиватися і вимагають постійних вправ. Взаємодія рухомого мови і міцними м'язами щелепи, а також правильна форма неба важливі для правильного дихання, безпроблемного прийняття їжі, а пізніше і для розвитку мови.

  NUK Trendline Дісней Соска-пустушка Вінні Пух з латексу випускається зеленого, синього та червоного кольору, її форма ідеально підходить до щелепи дитини. Загубник анатомічної форми виготовлений з високоякісного синтетичного матеріалу і випускається різних кольорів і з різними малюнками. Інтегрована система NUK Air System випускає повітря з соски-пустушки через спеціальний клапан. Соска-пустушка залишається м'якою і достатньо плоскою, що дозволяє уникнути деформації щелепи. Латекс добре відомий своєю еластичністю, міцністю і високою гнучкістю. Його утилізація не завдає шкоди навколишньому середовищу і не створює статичної електрики, тобто латекс не притягає пил.

  Ще однією відмінною рисою цих сосок-пустушок є наявність зображень забавного Вінні Пуха, Іа і Тигри - адже Вінні Пух - це найкращий друг, якого собі тільки можна побажати. Так думають не тільки Іа-Іа і Тигра, але майже всі діти у всьому світі. Як здорово, що у вас є такий маленький друг!

  Для здорового розвитку ротової порожнини:

  NUK Trendline Соски-пустушки з латексу - важливий елемент тренування маленьких чемпіонів.

  Розмір 1 (0-6/міс.) Арт. 10725876

  Розмір 2 (6-18/міс.) Арт. 10733022